SVATEBNÍ
FOTOGRAFIE
pro váš jedinečný zážitek

Svatební fotograf

Fotografie ze svatby lze pořídit jen jednou, na jeden "pokus" a proto je velmi důležité vybrat toho správného svatebního fotografa. Ten správný svatební fotograf, který má zkušenosti s fotografováním svateb o čemž mimochodem vypovídá jeho portfólio, který mimo focení stěžejních scén, jenž se odehrávají okolo samotného svatebního obřadu, by měl  být zdatný, také v reportážní fotografii k zachycení těch správných pocitových momentů, které svatbu dělají vyjímečnou a i po čase dokáží "vtáhnout" do děje.

Jako svatební fotograf se snažím tyto dovednosti od začátku tohoto tisicíletí, kam sahá moje praxe co by fotografa, uplatňovat a vytvořit vždy jedinečný nezaujatý pohled na dění uprostřed vyjímečnosti, jakou svatba bezpochyby je. 

Oboustranná spolupráce = klíč k úspěchu

Svatební fotograf a jeho individuální přístup ke každé svatbě a plná spolupráce snoubenců na straně druhé, je zárukou Vaší spokojenosti. Časový rozvrh celé svatby, zejména těch částí, které budou foceny, jsou pro fotografa velmi důležitou informací, stejně tak prostředí ve kterém budu jako svatební fotograf vykonávat svou práci a v neposlední řadě i speciální přání snoubenců o provedení fotografií, co do neobvyklých záběrů a stylu výsledné fotografie.

Bude mi ctí, pokud budu moci jako svatební fotograf působit i na vaší svatbě!  A kde se všude pohybuji? Mojí oblastí působnosti jsou zejména Praha, České Budějovice a celé jižní a střední čechy.  Neváhejte a objednejte si mé služby již nyní! Kontakt na svatebního fotografa.

Přidaná hodnota svatebního fotografa

Dnes již svatební fotograf nepoužívá ke své práci "jen" fotoaparát se sadou objektivů a bleskem, ale je potřebné obsáhnout i další činnosti související s fotografiemi pořizované v digitální podobě a nabízet služby a možnosti, které digitální technika nabízí. Jedná se o služby, které u konkurence získáváte za příplatek nebo vrámci vyšší ceny focení a které vám já jako svatební fotograf nabízím vrámci standardu již v ceně focení:

  • Úprava všech fotografií v počítači tzv. post-process
  • Jakoukoliv fotografii vytvořím jako zvětšeninu (dle varianty objednávky až 5ks)
  • Garantovaný minimální počet fotografií (dle varianty) a neomezený maximální počet fotografií (!)
  • Archivace pořízených fotografií v neupravené i upravené verzi na DVD
  • Vytvoření on-line svatebního alba na internetu se zabezpečeným přístupem
  • !NOVINKA! Vytvoření Facebookové stránky pro sdílení fotografií s přáteli
Více: Kompletní služby svatebního fotografa.

 

Články:
(c) 2009-2024 Ivan Vávrovský, Všechna práva vyhrazena.
www stránky vytvořeny ve VM-Systems